Slider 02

Kalkulator kredytowy ? doskonały doradca kredytowy

Zaledwie kilka lat temu zanim zaciągnęliśmy większy kredyt odwiedzaliśmy doradce finansowego, który wyszukał dla nas najkorzystniejszą ofertę. Czasy jednak znacząco się zmieniły i to czym nie tak dawno zajmowali się doradcy kredytowi jesteśmy w stanie zrobić sami w kilkadziesiąt minut korzystając z najnowszych technologii. W tym przypadku przydatne są kalkulatory kredytowe.

Kalkulatory kredytowe możemy znaleźć na witrynach www banków. Dzięki tym narzędziom wyjątkowo prosto wyliczymy comiesięczną ratę pożyczki bankowej oraz ostateczny koszt pożyczki. Natomiast z takimi informacjami szybko wybierzemy najatrakcyjniejszą ofertę. Dzięki temu, że poradzimy sobie sami nie będziemy musieli płacić prowizji doradcy kredytowemu, czyli nasz kredyt będzie dużo tańszy.

pieniądze

Warto poszukać kalkulatorów kredytowych na niezależnych witrynach internetowych, ponieważ w tego typu miejscach kalkulatory kredytowe wyliczają wysokość rat i koszta dla wszystkich dostępnych ofert kredytowych. Dzięki czemu nie będziemy musieli szukać kalkulatorów na poszczególnych stronach www banków, dzięki temu zaoszczędzimy mnóstwo czasu.

Jednak kalkulator kredytowy nie da nam wszystkich informacji o pożyczce, bardzo istotne są także opinie klientów, którzy już zaciągali dane kredyty, a te znajdziecie na tej stronie: via sms