Slider 02

Zalety debetu na rachunku osobistym

Kredyty bankowe to niezastąpiony sposób na kupno droższych produktów albo zapewnienie sobie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Jednak częste składanie wniosków o kredyt bankowy jest dość problematyczne, gdyż wiąże się z koniecznością odwiedzania banku oraz każdorazowo podpisywania umów. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na koncie bankowym.

Możliwość debetu na koncie bankowym umożliwia nam skorzystanie z środków, których nie posiadamy, czyli teoretycznie debet działa jak kredyt. Różnica polega na tym, że po zapasowe środki możemy sięgnąć o dowolnej porze bez konieczności wizyty w placówce banku oraz czekania na rozpatrzenie naszego wniosku. Starczy, że raz podpiszemy umowę o debet na koncie i będziemy mieli dodatkową gotówkę pod ręką przez wiele lat.

Bocian pożyczki

Oczywiście debet na rachunku osobistym ma także inne plusy. Najistotniejszą zaletą jest niewielkie oprocentowanie zadłużenie. Dzięki temu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt standardowego kredytu gotówkowego. Plusem jest także brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy dzisiaj zadłużyć się, a pokryć ten dług dopiero za kilkanaście tygodni.

Jednak debet na rachunki bankowym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim użytkownikom polecam pożyczkę Bocian: bocian pożyczki