Slider 01

Pożyczki SMS

Kredyty poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je omówić w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was ogromną niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych pożyczek jest niespotykana łatwość ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie. Niestety w momencie kiedy tego typu forma pożyczki wchodziła na rynek cena tego typu kredytu była bardzo wysoka, z tego powodu bardzo dużo ludzi zraziło się do kredytu przez SMS.

więcej

Plusy pożyczki SMS

Pisząc o pożyczkach SMS przede wszystkim powinniśmy wymienić ich zalety, gdyż to one sprawiają, że opłaca się je zaciągnąć.

Na pierwszym miejscu muszę zamieścić szybkość realizacji takiego kredytu. Większość kredytów SMS posiada automatyczny system, który umożliwia natychmiastowe przydzielenie pożyczki. Oznacza to, że pieniądze otrzymamy praktycznie natychmiast, nawet jeśli wyślemy SMS w nocy.

więcej

Dla kogo kredyt przez SMS?

Ostatnio pożyczki przez SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Niestety nie wszyscy mieli już z nim styczność. Wiele osób nadal nie wie jak używać kredytów SMS oraz dla jakiej grupy są one opłacalne. Postaram się to zmienić poprzez dzisiejszy artykuł.

więcej

Kredyt na zakupy

Wychodząc do centrum handlowego na zakupy zawsze zabieram ze sobą pięćset złotych więcej na dodatkowe wydatki. Niestety czasami, gdy brakuje mi pieniędzy nie mogę sobie na to pozwolić. Niestety brak pieniędzy w portfelu nie jest równoznaczny z tym, że gotówka nie jest mi potrzebna. W takich sytuacjach wielokrotnie ratowały mnie kredyty SMS.

więcej

Błyskawiczna pożyczka jedynie przez SMS

Mnóstwo banków udzielających pożyczek podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydają decyzję o udzieleniu kredytu oraz szybkość przelania gotówki na nasz rachunek bankowy. Jednak reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w banku może być bardzo długi. Jedyną prawdziwą szybką metodą na kredyt są kredyty SMS.

więcej

Jakie są ceny pożyczek SMS?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o kredytach SMS. Jednak bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt tego typu pożyczki, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W tym artykule postaram się napisać ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem z serwisu: pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.

więcej