Slider 05

Pożyczki SMS

Kredyty poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je omówić w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was ogromną niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych pożyczek jest niespotykana łatwość ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka wiadomości SMS i pieniądze znajdą się na naszym koncie. Niestety w momencie kiedy tego typu forma pożyczki wchodziła na rynek cena tego typu kredytu była bardzo wysoka, z tego powodu bardzo dużo ludzi zraziło się do kredytu przez SMS.

Warto jednak wiedzieć, że sytuacja ta bardzo się zmieniła i pożyczki SMS posiadają już oprocentowanie podobne do tradycyjnych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając witrynę www: sms kredyt.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie powinniśmy się bać takich kredytów i możemy je wykorzystywać w razie braku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną firmę, która udziela takich pożyczek powinniśmy zrobić analizę rynku, ponieważ różnice w ofertach konkretnych firm są bardzo duże.

Pieniądze

Musimy też pamiętać, że kredyty SMS są udzielane na niezwykle krótki czas. Zazwyczaj na jeden miesiąc. Jednak istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, ale jest związana z dodatkowymi opłatami.