Slider 01

Dla kogo kredyt przez SMS?

Ostatnio pożyczki przez SMS to bardzo popularny produkt kredytowy. Niestety nie wszyscy mieli już z nim styczność. Wiele osób nadal nie wie jak używać kredytów SMS oraz dla jakiej grupy są one opłacalne. Postaram się to zmienić poprzez dzisiejszy artykuł.

Zastanawiając się nad tym dla kogo są pożyczki SMS musimy spojrzeć na proces ich udzielania i ich parametry. Przede wszystkim zauważymy, że zaciągnięcie takiej pożyczki wymaga przynajmniej posiadania telefonu lub smartfona i umiejętności wysyłania SMS-ów. Mimo wszystko wiele starszych ludzi nadal nie ufa takiej technologii, dlatego kredyty SMS są skierowane głównie do ludzi młodych.

Kasa

Ponadto nie duża suma o jaką można wnioskować oraz niezwykle krótki okres spłaty pożyczki przekazuje nam, że jest to pożyczka głównie dla osób, które potrzebują pieniędzy na szybko, lecz w niewielkich ilościach. Jest to więc dobre rozwiązanie gdy jesteśmy na zakupach i zabrakło nam środków finansowych, albo dla przedsiębiorców, którzy muszą opłacić, na przykład podatki, ale w danym miesiącu nie odnieśli dochodu.