Slider 04

Jakie są ceny pożyczek SMS?

Ostatnio bardzo dużo mówi się o kredytach SMS. Jednak bardzo często pomijany jest prawdziwy koszt tego typu pożyczki, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W tym artykule postaram się napisać ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem z serwisu: pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.

Na samym początku muszę zaznaczyć, że cena pożyczki głównie zależy od firmy, która go udziela. Dlatego nie będę opierał się na jednej ofercie, ale na 2 różnych, a żeby być dokładnym na ofertach kredytowych: SMS Kredyt oraz VIA SMS. To powinno uczynić ten artykuł bardziej rzetelnym.

Kasa z SMS Kredyt

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu zależy od czasu na jaki pożyczkę zaciągamy. Najczęstszym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są ceny kredytu na właśnie taki czas.

SMS Kredyt ma oprocentowanie wynoszące 25,5 %. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na 200 złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Koszt pożyczki w takiej sytuacji wyniesie pięćdziesiąt jeden złotych.

VIA SMS posiada dużo niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 procent. Czyli pożyczając dwieście złotych zostaniemy zmuszeni zapłacić 225 złotych, czyli koszt pożyczki wyniesie dwadzieścia pięć złotych.